Hakkımızda

Cetto Eva'ya Hoş Geldiniz!

Vizyonumuz

Cetto Eva’da, canlı ve yenilikçi bir gelecek yaratmak için geleneksel tatami mat veya tatami minderi üretimini kullanarak sürdürülebilir ve sorumlu bir iş yaklaşımını benimsiyoruz. Yenilikçi tasarım ve müşteri odaklı çözümler aracılığıyla kaliteli ürün ve hizmetler sunarak, ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Dünya çapındaki müşterilere kaliteli, geleneksel tatami matları sağlamak ve ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aracılığıyla geleneksel Japon kültürünü Türk kültürü ile harmanlamaya ve takdir etme kültürünü teşvik etmek. Birinci sınıf hizmet sunarak ve müşterilerimizin hayatlarını iyileştiren dekoratif tatami matı gibi ürünleri sunarak müşterilerimizin güvenilir ortağı olmayı hedefliyoruz.

Bizi yakından tanıyın.

Cetta Eva Olarak Hakkımızda

Cetto Eva’ya hoş geldiniz! 1994’den beri tatami minderi (tatami matı) satan geleneksel bir şirketiz.

Bu şirketi tek bir hedefle kurduk: müşterilerimize neşe ve rahatlık getirmek. Tatami minderi (tatami matı) bir evi ev yapmanın mükemmel yolu olduğuna inanıyoruz. Herhangi bir iç mekana ekstra düzeyde konfor, stil ve pratiklik kattıklarını düşünüyoruz.

Cetto Eva olarak sadece bireysel müşterilerimize değil birçok firmanın da tedarikçiliğini üstleniyoruz. Bu görevi yıllardır başarıyla yerine getirmemizle birlikte kaliteli tatami minderleri ürettiğimiz için gururluyuz.

Cetto Eva’da, dayanıklı ve uzun süre dayanacak şekilde yapılmış yüksek kaliteli tatami minderi (tatami matı) sunma konusunda tutkuluyuz. Ayrıca müşterilerimize her dekora uyacak benzersiz bir tatami matı seçkisi sunmaya çalışıyoruz.

Sizi, tatami minderi (tatami matı) seçeneklerimizi keşfetmeye davet ediyoruz. Eviniz için mükemmel tatami matını bulacağınızdan eminiz. Bugün evinizi yuvaya dönüştürmenize yardım edelim!

Ali Osman Bayram
Yönetici