Sipariş Takip

Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

1.

Ürün Siparişi

Tamamen güvenli ödeme yöntemlerimizle sipariş verebilirsiniz. Ürününüzü sipariş ettiğinizde Cetto Eva hemen yola koyulur.

2.

Sipariş Hazırlama

Siparişiniz sistemimize düştüğünde kargonuzu özenle hazırlarız. Ürün gönderim ağımız oldukça hızlı ve gelişmiş.

3.

Ürün Teslimi

Ürününüz size en yakın MNG şubesinden size iletilecektir. Cetto Eva ile alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz!

Tatami minderlerin, onları her ev için mükemmel bir seçim haline getiren bir dizi avantajı vardır. İlk olarak, tatami minderler rahattır ve soğuk zeminlere karşı yalıtım sağlar. Ayrıca temizlemesi ve bakımı kolaydır ve çok dayanıklıdır, bu da onları yüksek temas olan alanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Son olarak, tatami minderler estetik açıdan hoştur ve her alanda sakin ve huzurlu bir atmosfer yaratılmasına yardımcı olabilir.

Tatami minderlerı satın almak için en iyi yer, Cetto Eva’dır. Geniş ve kaliteli tatami yelpazesiyle birçok çevrimiçinin önüne geçer. Satın almadan önce güvenli ödeme yöntemleri müşterileri için oldukça kolaylık sağlamaktadır. İyi bir müşteri hizmetleri servisi yine Cetto Eva’yı bir adım öne taşımaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Merak ettiklerinizi bize anında sorun.

Sorularınızı mesai saatlerimiz içerisinde Pazartesi – Cuma günleri arasında 10:00 – 17:00 saatleri arasında bize iletebilirsiniz.

SEND US A MESSAGE

  CONTACT INFORMATION

  50 East 52nd Street
  Brooklyn, NY 10022
  United States

  +1322224332
  +1546232784

  Do you have questions about how we can help your company? Send us an email and we’ll get in touch shortly.